Sledovať (Vel)Mistr E online

Prehrajte si (Vel)Mistr E online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 108 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
(Vel)Mistr E
  Sledovať (Vel)Mistr E online
Žáner:
Rodinný, Dětem
Réžia:
Karel Smyczek
Hrajú:
Markéta Plánková, Jan Vondráček, Jana Synková, Klára Sedláčková-Oltová, Jan Čenský, Václav Vydra nejml.
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2014
Popis:
Pohádková etiketa pro pokročilé.

Holky, kluci, máte zdání, čím se řídí půjčování? Trapas přijde, tak to chodí, když se nám to nejmíň hodí. Jak se cítit v cizině? Jako doma v peřině. Kolem nás je spousta lidí, každý z nich se někdy stydí. Manipulace - to není žádná legrace. Televizní škola správného slušného chování pro děti.Mistr E, záhadná tvář z tabletu, se spolu s obyčejnou dívkou Klárkou snaží zachránit zakleté Království Etikety, které zapomnělo, jak se slušně chovat. Pomoci jim dokáže jen pravý Velmistr Etikety. Může se jím stát každý, kdo bude chtít hledat cesty, jak se zachovat ohleduplně a slušně, přestože nemá jednoznačný návod.

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko