Sledovať film
Pisatel
online

Film Pisatel
  Trailer  k filmu Pisatel
Prehrajte si film Pisatel HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 111 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Když Maggy Fullerová, rebelující a problémová teenagerka, najde ve schránce staromódní dopis od neznámého odesílatele, nedokáže si představit, kdo o ní mohl napsat tolik úžasných věcí. Koneckonců pro svého otce je neviditelná a pro matku jen zklamání. Hledání záhadného autora dopisu ji zavede k Samu Worthingovi, stárnoucímu muži v domově důchodců, kterého nikdy nepotkala - ale který ji, jak se zdá, zná lépe, než kdokoli jiný v jejím životě. Film Christiana Vuissy ověnčený cenami je hřejivým snímkem, který by vám klidně mohl změnit život.

Originálny názov:

The Letter Writer

Žáner: Rodinný
Réžia: Christian Vuissa
Hrajú: Aley Underwood (Maggy Fuller), Bernie M. Diamond (Sam Worthingtom), Pam Eichner (Nancy Fuller), Stella McComas (Stella), Kylee Thurman (Kim), James Gaisford (Jay)
Scénár: Christian Vuissa
Krajina: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocenie: 69 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Premium 3.12.2023 11:40
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina