Sledovať Začarovaná láska online

Prehrajte si Začarovaná láska online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 102 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Začarovaná láska
  Trailer k filmu Začarovaná láska   Sledovať Začarovaná láska online
Žáner:
Pohádka, Rodinný
Réžia:
Ondřej Kepka
Hrajú:
Marika Šoposká (Princess Marinka), Filip Tomsa (gamekeeper Cernoocko), Ivana Chýlková (witch Krivonozka), Jana Paulová (královna), Svatopluk Skopal (král), Roman Štabrňák (Prince Hubert)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2007
Popis:
Romantická pohádka plná kouzel, kde jedno popletené čarování způsobí pohromu a málem zmaří štěstí princezny Mařinky a mládence Černoočka.

Není čarování jako čarování. Stačí jedno zbrklé rozhodnutí učiněné ze žárlivosti a neštěstí je hotové. Nebo skoro hotové. Právě tak se mohlo stát, že se jeden pohledný mladík, zamilovaný do princezny, rozhodl proměnit v ptáka, aby mohl nepozorován zjistit, jestli jeho milovaná nechystá vdavky s princem. Problém ovšem nastal, když se chtěl zpátky proměnit v mladíka. A to všechno proto, že čarodějnice Křivonožka lásce mladé dvojice vůbec nepřála. V téhle pohádce nás zkrátka čeká řada nečekaných zvratů a kouzel, ale nakonec ke šťastnému rozuzlení a svatbě Mařinky a Černoočka přece jen dojde.
Hodnocenie:
63 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski