Sledovať Zlatý chlieb online

Prehrajte si Zlatý chlieb online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 103 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Zlatý chlieb
  Sledovať Zlatý chlieb online
Žáner:
Pohádka, Dětem
Réžia:
Ján Zeman
Hrajú:
Eva Leimbergerová, Kamila Magálová, Marko Igonda, Ondrej Koval, Milan Vojtela, Peter Kadlečík
Krajina:
Slovensko
Rok výroby:
2001
Popis:
Televízna rozprávka na motívy Pavla Dobšinského o pyšnej Ľubke, ktorá odmietne poctivý pekársky chlieb a až v zlatej krajine pána Mamona pochopí, že väčšiu hodnotu ako zlato má ľudská láska.

Televízna rozprávka na motívy Pavla Dobšinského o pyšnej Ľubke, ktorá odmietne poctivý pekársky chlieb a o jej ctižiadostivej matke, ktorá krásu dcéry povýši na výhodný tovar. Až v zlatej krajine pána Mamona Ľubka pochopí, že nie je všetko zlato, čo sa blyští. Jej pýcha sa obráti proti nej a až vtedy zistí, že nie je možné žiť vo svete pohŕdania ľudskými hodnotami. Do rodného domu sa vracia celkom iná Ľubka, ktorá už vie, že práve skromnosť a úcta zvíťazili nad jej pýchou.
Hodnocenie:
78 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski