Sledovať Lenny online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 105 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Dokument Lenny
  Trailer k filmu Lenny   Sledovať 1326 filmov a 105 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Bob Fosse
Hrajú:
Dustin Hoffman (Lenny Bruce), Valerie Perrineová (Honey Bruceová), Jan Minerová (Sally Marr), Stanley Beck (Artie Silver), Frankie Man (Baltimore Comic), Rashel Novikoffová (Teta Mema)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1974
Popis:
Nezvykle otevřený, nic nezastírající životopisný snímek pojednává o slavném americkém baviči Lennym Bruceovi, který holdoval drogám, přisprostlým vtípkům a posléze se vrhnul na politické útoky. To vše jej přivádělo do konfliktu s prudérními spoluobčany i zákonem. Vynikající herecký výkon Dustina Hoffmana v titulní úloze hraničí až s jakýmsi souzněním s představovanou osobností.
Hodnocenie:
76 %

Podobné dokumenty

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski