Sledovať Pina online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Dokument Pina
  Trailer k filmu Pina   Sledovať 1402 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dokument, Hudba & Umění
Réžia:
Wim Wenders
Hrajú:
Regina Advento (ona - tanečnice), Malou Airaudo (ona - tanečnice), Ruth Amarante (ona - tanečník), Pina Bauschová (ona sama), Rainer Behr (Sám-tanečník), Andrey Berezin (Sám-tanečník)
Krajina:
Německo, Francie, Velká Británie
Rok výroby:
2011
Popis:
Tančeme, tančeme, jinak jsme ztraceni.

Najnovší film Wima Wendersa Pina je vôbec prvý európsky hraný 3D film. Wenders snímku natočil ako poctu nemeckej choreografke Pine Bausch, ktorá zásadným spôsobom ovplynila tanec a divadlo poslednej tretiny dvadsiateho storočia. Film mal byť spoločným projektom Wendersa a Bauschovej, ale vďaka jej nečakanej smrti vznikol
Hodnocenie:
77 %

Podobné dokumenty

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski