Sledovať
Psí srdce
online

Dokument Psí srdce
  Trailer   k filmu Psí srdce
Sledujte Psí srdce online, objavujte krásy prírody alebo sa vydajte do histórie s dokumentmi na Lepšia.TV. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Predplaťte si Lepšia.TV a užívajte si vysielanie 135 TV staníc s neobmedzeným nahrávaním alebo 100 denným spätným zhliadnutím a videotékou s 1000 titulmi v cene!

Informácie o relácii: Psí srdce

Čo vidíte, keď zavriete oči?
Nekonvenčná vizuálna esej slávnej hudobníčky a manželky Lou Reeda Laurie Anderson, ktorá v sebe spája tak zdanlivo vzdialené témy, akými sú blízky vzťah človeka a psa a úplná strata súkromia amerických občanov po tragických udalostiach 11. septembra 2001. Svojbytná vizuálna zložka je sprevádzaná hlasom rozprávačky, ktorá spriada nitky myšlienok a dojmov, pričom tento krehký, takmer beletristický celok sprevádza vlastnou pôsobivou hudbou. Tento nesmierne krehký dokument nabáda diváka k snívaniu a k zamysleniu sa nad vlastnou bolesťou a súkromím.

Originálny názov:

Heart of a Dog

Žáner: Dokument
Hrajú: Archie (Rat Terrier), Jason Berg (veterinář), Heung-Heung Chin (pejskař), Bob Currie (doktor), Paul Davidson (farmář), Dustin Defa (Gordon Matta-Clark)
Krajina: Francúzsko, USA
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 70 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Film Europe 12.2.2024 13:05
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina