Sledovať film 12 podmienok dedicstva online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film 12 podmienok dedicstva
  Trailer k filmu 12 podmienok dedicstva   Sledovať 1354 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Rodinný, Romantický
Réžia:
Michael O. Sajbel
Hrajú:
James Garner (Howard 'Red' Stevens), Bill Cobbs (pan Theophilus Hamilton), Lee Meriwetherová (slečna Hastingsová), George Lee (Pastor), Brett Rice (Bill Stevens), D. David Morin (Jack Stevens)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Jason si myslel, že jeho dedičstvom bude hromada peňazí, ale zažil veľké prekvapenie. Tento príbeh vysiela odrastené dôverčivé dieťa Jasona Stevensa na dlhú cestu poznania, keď musí nájsť odpoveď na jednu zásadnú otázku - aký je vzťah medzi bohatstvom a šťastím?

Mladý naivný Jason si myslel, že zdedí hromadu peňazí, ale zažil veľké sklamanie. Podľa testamentu bude musieť prekonať ešte poriadne dlhú cestu, aby spoznal, aký je vzťah medzi bohatstvom a šťastím.
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski