Film
12 darů do života

Film 12 darů do života
  Trailer  k filmu 12 darů do života
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Jason si myslel, že jeho dedičstvom bude hromada peňazí, ale zažil veľké prekvapenie. Tento príbeh vysiela odrastené dôverčivé dieťa Jasona Stevensa na dlhú cestu poznania, keď musí nájsť odpoveď na jednu zásadnú otázku - aký je vzťah medzi bohatstvom a šťastím?
Mladý naivný Jason si myslel, že zdedí hromadu peňazí, ale zažil veľké sklamanie. Podľa testamentu bude musieť prekonať ešte poriadne dlhú cestu, aby spoznal, aký je vzťah medzi bohatstvom a šťastím.

Originálny názov:

The Ultimate Gift

Hrajú: James Garner (Howard 'Red' Stevens), Bill Cobbs (pan Theophilus Hamilton), Lee Meriwetherová (slečna Hastingsová), George Lee (Pastor), Brett Rice (Bill Stevens), D. David Morin (Jack Stevens)
Krajina: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 73 %
Vysielané na: JOJ Cinema
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina