TV Joj Cinema je vedlejší stanicí TV JOJ. Na Joj Cinema jsou mnohé nové a známé filmy v předpremiéře. Česko-slovenská filmová stanice je charakteristická exkluzivním, kreativním a originálním obsahem pro všechny filmové fanoušky. Lepšia.TV umožňuje sledovat odvysílané programy stanice JOJ Cinema až sedm dnů zpětně v HD. Svůj oblíbený film si můžete také nahrát a později třeba i stáhnout do vašeho Android zařízení nebo si jej pustit přes internet (IPTV) v televizi. Váš oblíbený pořad vám už nikdy neunikne. Sledujte stanici JOJ Cinema live s Lepšia.TV.
Sledujte online všetkých 100 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1218 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 100 televíznych staníc vrátane 54 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1218 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski