Film
22 míľ

Film 22 míľ
  Trailer  k filmu 22 míľ
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: 22 míľ

Boj s terorizmom nadobúda úplne iné rozmery. James Silva práve dokončil so svojím tímom zdanlivo úspešnú operáciu, kde zneškodnili agentov KGB. A dostáva ihneď novú úlohu. Má nájsť stratenú zásielku, kde bolo cézium, ktoré slúžilo na výrobu špinavých bômb. Na veľvyslanectvo USA však dorazí radový policajt Li Noor, ktorý chce získať azyl výmenou za informácie vedúce k nájdeniu látky. Informácie sú zašifrované na disku, ktorý priniesol. Ten sa však za 8 hodín sám zničí. Kľúč má iba vo svojej hlave Li...

Originálny názov:

Mile 22

Žáner: Akčný, Thriller
Réžia: Peter Berg
Hrajú: Mark Wahlberg (James Silva), Lauren Cohanová (Alice Kerr), Iko Uwais (Li Noor), John Malkovich (Bishop), Ronda Rousey (Sam Snow), Carlo Alban (William Douglas III)
Krajina: USA
Rok výroby: 2018
Hodnocenie: 61 %
Vysielané na: Markíza
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina