Sledovať film 24 týdnů online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film 24 týdnů
  Trailer k filmu 24 týdnů   Sledovať 1209 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Anne Zohra Berrached
Hrajú:
Julia Jentschová (Astrid), Bjarne Mädel (Markus), Johanna Gastdorfová (Beate), Emilia Pieske (Nele), Maria-Victoria Dragus (Kati), Mila Bruk (Svea)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2016
Popis:
Právo na rozhodnutí, právo na bolest.

Príbeh televíznej komičky Astrid, ktorá so svojím empatickým priateľom čaká dieťa s Downovým syndrómom a poruchou srdca a zvažuje, či si ho napriek vážnej lekárskej prognóze ponechá, či nie. Prostredníctvom feministickej perspektívy vypovedá o človeku tvárou v tvár desivej morálnej dileme. Právu ženy na úplne slobodné rozhodnutie o najobtiažneších veciach života aj práve na to, aby nebola súdená za svoju voľbu, sa konečne dostáva patrične silnej spoločenskej rezonancii.
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski