Sledovať film 24 týždňov online

Prehrajte si film 24 týždňov online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1388 filmov a 107 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film 24 týždňov
  Trailer k filmu 24 týždňov   Sledovať 24 týždňov online
Žáner:
Drama
Réžia:
Anne Zohra Berrached
Hrajú:
Julia Jentschová (Astrid), Bjarne Mädel (Markus), Johanna Gastdorfová (Beate), Emilia Pieske (Nele), Maria-Victoria Dragus (Kati), Mila Bruk (Svea)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2016
Popis:
Právo na rozhodnutí, právo na bolest.

Príbeh televíznej komičky Astrid, ktorá so svojím empatickým priateľom čaká dieťa s Downovým syndrómom a poruchou srdca a zvažuje, či si ho napriek vážnej lekárskej prognóze ponechá, či nie. Prostredníctvom feministickej perspektívy vypovedá o človeku tvárou v tvár desivej morálnej dileme. Právu ženy na úplne slobodné rozhodnutie o najobtiažneších veciach života aj práve na to, aby nebola súdená za svoju voľbu, sa konečne dostáva patrične silnej spoločenskej rezonancii.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski