Sledovať film 3:10 To Yuma online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film 3:10 To Yuma
  Trailer k filmu 3:10 To Yuma   Sledovať 1360 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dobrodružný, Drama, Krimi, Western
Réžia:
James Mangold
Hrajú:
Russell Crowe (Ben Wade), Christian Bale (Dan Evans), Logan Lerman (William Evans), Dallas Roberts (Grayson Butterfield), Ben Foster (Charlie Prince), Peter Fonda (Byron McElroy)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Čas se pro jednoho z nich rychle krátí...

Sebavedomý a bezcitný pištoľník Ben Wade so svojou bandou prepadnú poštový dostavník. Bez milosti postrieľajú všetkých členov sprievodu a ulúpia veľkú sumu peňazí. Aj taký ostrieľaný zločinec však raz urobí chybu a tak je obávaný Ben Wade zatknutý. Zadlžený rančer Dan Evans sa za 200 dolárov pridáva k eskorte, ktorá má Wadea dopraviť na súd. S jeho skúsenosťami a bandou zabijakov, ktorí chcú svojho vodcu oslobodiť, za chrbtom však táto úloha bude takmer nesplniteľná.
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski