Sledovať film 3:10 To Yuma online

Prehrajte si film 3:10 To Yuma online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1224 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film 3:10 To Yuma
  Trailer k filmu 3:10 To Yuma   Sledovať 3:10 To Yuma online
Žáner:
Dobrodružný, Drama, Krimi, Western
Réžia:
James Mangold
Hrajú:
Russell Crowe (Ben Wade), Christian Bale (Dan Evans), Logan Lerman (William Evans), Dallas Roberts (Grayson Butterfield), Ben Foster (Charlie Prince), Peter Fonda (Byron McElroy)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Čas se pro jednoho z nich rychle krátí...

Sebavedomý a bezcitný pištoľník Ben Wade so svojou bandou prepadnú poštový dostavník. Bez milosti postrieľajú všetkých členov sprievodu a ulúpia veľkú sumu peňazí. Aj taký ostrieľaný zločinec však raz urobí chybu a tak je obávaný Ben Wade zatknutý. Zadlžený rančer Dan Evans sa za 200 dolárov pridáva k eskorte, ktorá má Wadea dopraviť na súd. S jeho skúsenosťami a bandou zabijakov, ktorí chcú svojho vodcu oslobodiť, za chrbtom však táto úloha bude takmer nesplniteľná.
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski