Sledovať film
Zmizení
online

Film Zmizení
  Trailer k filmu Zmizení Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Každá sekunda má cenu života.
Silná téma, vynikajúci scenár plný zvratov a životné herecké výkony - to sú ingrediencie, z ktorých je vystavaný až neznesiteľne napínavý thriller o pátraní po dvoch zmiznutých dievčatách. Keller Dover čelí asi najhoršej nočnej more každého rodiča: jeho šesťročná dcéra Anna a jej kamarátka Joy jedného večera na Deň vďakyvzdania zmiznú. Ich hľadanie nemá konca, hodiny sa vlečú a dievčatá sú stále nezvestné. Do objektu záujmu sa pri pátraní dostane schátraný karavan, ktorý parkoval pred ich domom a pri ktorom sa dievčatá naposledy hrali. K prípadu je povolaný detektív Loki, ktorý zatýka vodiča karavanu, retardovaného Alexa Jonesa, ale pre nedostatok dôkazov je Jones po nejakom čase prepustený. Oficiálne pátranie síce stále pokračuje, ale Dover sa cíti bezradný, jeho strach sa miesi s hnevom a zlosťou. Berie spravodlivosť do vlastných rúk a bez ohľadu na následky sa rozhodne vypočuť jediné spojivo s prípadom sám, po svojom a bez rukavičiek.

Žáner: Thriller, Dráma, Krimi
Réžia: Denis Villeneuve
Hrajú: Hugh Jackman (Keller Dover), Jake Gyllenhaal (detektiv Loki), Viola Davisová (Nancy Birch), Maria Bellová (Grace Dover), Terrence Howard (Franklin Birch), Melissa Leová (Holly Jones)
Scénár: Aaron Guzikowski
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi JOJ Cinema 28.3.2022 22:20
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko