Sledovať film
A.I. Umelá inteligencia
online

Film A.I. Umelá inteligencia
  Trailer  k filmu A.I. Umelá inteligencia
Prehrajte si film A.I. Umelá inteligencia HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 094 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Jeho láska je skutočná, ale on nie.
Nastali časy, keď sú prírodné zdroje obmedzené a technológia napreduje astronomickým tempom vpred. Život každého sa monitoruje a osoby, ktoré slúžia, nie sú vôbec ľudia, sú umelé. Na každú ľudskú potrebu existuje iný druh robota. S výnimkou lásky. Tento hit je posledná sporná hranica vo vývoji robotov, ktorí sú ponímaní ako komplikované prístroje bez citov. Davida, 11-ročného chlapca - robota pokusne naprogramujú aj na lásku. Adoptuje si ho manželský pár Monica a Henry Swintonovci, ktorý síce má vlastného syna Martina, ale kvôli vážnej chorobe ho musí dať dočasne zmraziť, kým sa nenájde účinný liek. Aj keď Davida postupne začnú brať ako svoje dieťa, viacero nečakaných udalostí ho prinúti vybrať sa na cestu, počas ktorej chce zistiť, kam patrí, či medzi robotov, alebo medzi ľudí...

Originálny názov:

A.I. Artificial Intelligence

Réžia: Steven Spielberg
Hrajú: Haley Joel Osment (David Swinton), Frances O'Connorová (Monica Swintonová), Sam Robards (Henry Swinton), Jake Thomas (Martin Swinton), Jude Law (Gigolo Joe), William Hurt (Profesor Hobby)
Krajina: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocenie: 72 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Cinemax Cinemax 2 12.11.2023 20:00
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina