Sledovať film Ako vycvičiť draka online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Ako vycvičiť draka
  Trailer k filmu Ako vycvičiť draka   Sledovať 1234 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Komedie, Rodinný
Réžia:
Chris Sanders, Dean Deblois
Hrajú:
Jay Baruchel (Hiccup (hlas)), Gerard Butler (Stoick (hlas)), Craig Ferguson (Gobber (hlas)), America Ferreraová (Astrid (hlas)), Jonah Hill (Snotlout (hlas)), Christopher Mintz-Plasse (Fishlegs (hlas))
Krajina:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Jediný kto nie je drsný je hlavný hrdina Skyťák, vikingský teenager, ktorému sa nedarí zapadnúť medzi obyvateľov ostrova. Všetko by bolo jednoduchšie ak by nebol synom náčelníka a ak by sa otec nesnažil mladého chlapca uviesť medzi dospelých. Skyťák sa musí naučiť ako skoliť draka a keďže ho príroda neobdarovala svalmi, musí vymyslieť iný spôsob a to ešte netuší, že ho čaká jedno krásne priateľstvo, práve s drakom.
Hodnocenie:
82 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski