Sledovať film Ako vycvičiť draka online

Prehrajte si film Ako vycvičiť draka online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1300 filmov a 112 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!
Film Ako vycvičiť draka
  Trailer k filmu Ako vycvičiť draka   Sledovať Ako vycvičiť draka online
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Dráma, Fantasy, Komédia, Rodinný
Réžia:
Chris Sanders, Dean Deblois
Hrajú:
Jay Baruchel (Hiccup (hlas)), Gerard Butler (Stoick (hlas)), Craig Ferguson (Gobber (hlas)), America Ferreraová (Astrid (hlas)), Jonah Hill (Snotlout (hlas)), Christopher Mintz-Plasse (Fishlegs (hlas))
Scénár:
Chris Sanders, Dean Deblois, William Davies, Adam F. Goldberg, Cressida Cowell
Krajina:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Jediný kto nie je drsný je hlavný hrdina Skyťák, vikingský teenager, ktorému sa nedarí zapadnúť medzi obyvateľov ostrova. Všetko by bolo jednoduchšie ak by nebol synom náčelníka a ak by sa otec nesnažil mladého chlapca uviesť medzi dospelých. Skyťák sa musí naučiť ako skoliť draka a keďže ho príroda neobdarovala svalmi, musí vymyslieť iný spôsob a to ešte netuší, že ho čaká jedno krásne priateľstvo, práve s drakom.
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 112 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko