Sledovať film Anděl na horách online

Prehrajte si film Anděl na horách online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1229 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Anděl na horách
  Trailer k filmu Anděl na horách   Sledovať Anděl na horách online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Bořivoj Zeman
Hrajú:
Jaroslav Marvan (Gustav Andel - ticket inspector), Milada Zelenská (Eliska Andelová - wife), Jaroslav Mareš (Mirek Andel - son), Josef Kemr (Bohous Vyhlídka), Stella Zázvorková (Mánicka Vyhlídková), Milena Dvorská (Vera Matousková)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1955
Popis:
Revízor Anděl musí na svojej zimnej dovolenke zvládnuť nielen svoje rodičovské povinnosti, ale aj nástrahy veľhôr...

Revízor pražských dráh Gustav Anděl už vo filme Dovolená s andělem zistil, že na odborárskej rekreácii je to celkom fajn a dá sa to vydržať, nuž sa ani veľmi nebráni, keď dostane ďalší poukaz. Tentokrát sa vyberie do zasnežených Vysokých Tatier. Dovolenka s rodinou však neprebieha veľmi idylicky. Stretne sa tu totiž s Vierou, ktorá je podľa všetkého snúbenicou jeho syna, a jej chovanie Anděla značne pohoršuje. Anděl je starý, konzervatívny hundroš a frfloš, ktorý nechápe posun doby a pre neformálne zvyklosti nemá porozumenie. Mladá generácia sa však len tak ľahko nedá...
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski