Sledovať film Dovolená s Andělem online

Prehrajte si film Dovolená s Andělem online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1297 filmov a 115 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!
Film Dovolená s Andělem
  Trailer k filmu Dovolená s Andělem   Sledovať Dovolená s Andělem online
Žáner:
Komédia
Réžia:
Bořivoj Zeman
Hrajú:
Jaroslav Marvan (Gustav Anděl), Josef Kemr (Vyhlídka), František Dibarbora, Jana Dítětová (Paní Pavlátová), Josef Pehr (Vašek), Vladimír Ráž (Pavlát)
Scénár:
Jaroslav Mottl, Bořivoj Zeman, Josef Neuberg, František Vlček
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1952
Popis:
Mrzutý revízor sa ide po prvýkrát odborársky zotavovať. A to sa majú rekreanti na čo tešiť...

Prísny a večne nespokojný ufrflanec dostane poukaz na letnú rekreáciu ROH. Aj keď chvíľu váha, napokon sa predsa len rozhodne stráviť štrnásť dní v zotavovni Jezerka spolu s ďalšími zaslúžilými pracovníkmi. Anděl však prejavuje nechuť ku všetkým a všetkému, čo sa okolo neho deje: k akýmkoľvek spoločenským zábavám rekreantov, ale aj k rekonštrukcii detskej škôlky, do ktorej sa tajne pustili rekreanti, aby pomohli zúfalej pani učiteľke a deťom bez strechy nad hlavou.
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 115 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko