Sledovať film
Anděl Páně 2
online

Film Anděl Páně 2
  Trailer  k filmu Anděl Páně 2
Prehrajte si film Anděl Páně 2 HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 281 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Anděl Páně 2

Anjel Petronel stále pracuje pri Nebeskej bráne, ale je presvedčený, že by si zaslúžil lepšie miesto. Jeho večný pokušiteľ, čert Uriáš, začne Petronela provokovať: Stačí odtrhnúť jabĺčko zo stromu Poznania a bude vedieť to, čo vie len sám Boh! A cesta k uznaniu a lepšiemu miestu bude voľná. Hádka Petronela s Uriášom o jablko Poznania ale skončí zle-nedobre... V hašterení sa vzácne ovocie skotúľa až na Zem. Anjel - zmätkár a jeho kamarát čert-pokušiteľ musia rýchlo jablko Poznania nájsť a vrátiť. Preto prídu na Zem. Tu v predvečer sviatku svätého Mikuláša stretnú malú Anežku a jej krásnu mamu Magdalénu, partiu nepoctivých koledníkov, vydriducha Košťála i sympatického predavača párkov. Než sa im podarí jablko nájsť a vrátiť tam, kam patrí, zažijú veľké dobrodružstvo. A po množstve ľudských i

Žáner: Rozprávka
Réžia: Jiří Strach
Hrajú: Ivan Trojan (anděl Petronel), Jiří Dvořák (anděl Uriáš), Vica Kerekesová (Magdalena), Anna Ctvrtnícková (Anežka), Jiří Bartoška (Bůh), Bolek Polívka (Alois Košťál)
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 70 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 23.12.2023 20:05

Recenzie filmu Anděl Páně 2:

Fajn pohádka, jednička se mi líbila asi o fous víc, ale tady se mi zase strašně líbilo prostředí, nádherné, kouzelné městečko!!!! Z českých novobobých pohádek je tato povedená (příjde mi, že poslední dobou jdou nové pohádky dost z kopce :-( ) . Některé nebeské vtípky na mě působily moc prvoplánově, toť asi jen malá výtka. Děj byl fajn, nenadchnul, ale ani nenudil. Jako celek moc fajn :-) ráda uvidím znovu :-)
80% medvidek123
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina