Sledovať film
Aquaman
online

Film Aquaman
  Trailer  k filmu Aquaman
Prehrajte si film Aquaman HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 123 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Arthur Curry má od obyčajného človeka na míle ďaleko. Jeho otec je pozemšťan, ale jeho matka Atlanna na súš prišla z bájnej Atlantídy, nachádzajúcej sa hlboko pod hladinou oceánu. Práve tam sa už dospelý Arthur v sprievode krásnej bojovníčky Mery vracia a začne (hoci sprvu neochotne) presadzovať svoj nárok na trón. V ceste potom Arthurovi nestojí nikto iný, než jeho nevlastný brat, kráľ Orm, ktorý neznáša pozemšťanov a je pevne rozhodnutý sa s nimi pustiť do vojny. Arthur tak môže byť jediný, kto dokáže svojho brata zastaviť a zachrániť celý svet pred krviprelievaním.

Réžia: James Wan
Hrajú: Jason Momoa (Arthur), Amber Heardová (Mera), Willem Dafoe (Vulko), Patrick Wilson (King Orm), Nicole Kidmanová (Atlanna), Dolph Lundgren (King Nereus)
Krajina: USA
Rok výroby: 2018
Hodnocenie: 68 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO2 5.12.2023 21:05
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina