Sledovať film
Aquaman
online

Film Aquaman
  Trailer  k filmu Aquaman
Prehrajte si film Aquaman HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 268 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Aquaman

Arthur Curry má od obyčajného človeka na míle ďaleko. Jeho otec je pozemšťan, ale jeho matka Atlanna na súš prišla z bájnej Atlantídy, nachádzajúcej sa hlboko pod hladinou oceánu. Práve tam sa už dospelý Arthur v sprievode krásnej bojovníčky Mery vracia a začne (hoci sprvu neochotne) presadzovať svoj nárok na trón. V ceste potom Arthurovi nestojí nikto iný, než jeho nevlastný brat, kráľ Orm, ktorý neznáša pozemšťanov a je pevne rozhodnutý sa s nimi pustiť do vojny. Arthur tak môže byť jediný, kto dokáže svojho brata zastaviť a zachrániť celý svet pred krviprelievaním.

Réžia: James Wan
Hrajú: Jason Momoa (Arthur), Amber Heardová (Mera), Willem Dafoe (Vulko), Patrick Wilson (King Orm), Nicole Kidmanová (Atlanna), Dolph Lundgren (King Nereus)
Krajina: USA
Kolekcia: DC Comics
Rok výroby: 2018
Hodnocenie: 68 %
Vysielané na: HBO HBO2
Stanica dostupná v balíčku: HBO (7 dní spätne)

Recenzie filmu Aquaman:

nie je to špatný film, ale niečo mu chýba. Prečo v atlantíde hovoria anglicky? atď ale inak pozeratelné. Trochu hlúpe, ale pekné.... 5 hviezd. priemer
50% cmelo33
Naprostá hranice tří hvězd. Ani nevím proč jsem k tak toporné CGI blbosti jakoby z pod mořské hladiny tak milosrdný. Fakt nevim. Možná ten Momoa, kterej jako jedinej si to hrozně dává a je mu úplně fukt, že to není herecký výkon.
petr.cecek
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina