Sledovať film
Asterix a Olympijské hry
online

Film Asterix a Olympijské hry
  Trailer  k filmu Asterix a Olympijské hry
Prehrajte si film Asterix a Olympijské hry online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 097 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Asterix a Obelix sú späť! A tento krát vás čaká príbeh plný športového zápolenia medzi galmi a ich súpermi z celého sveta. Popritom všetkom sa odvážny mladý gal Alafolix vášnivo zaľúbi do gréckej princeznej Iriny. Spolu s Asterixom a Obelixom a za pomoci ich čarovného elixíru sa vydá do Grécka s cieľom vyhrať nielen olympijské hry, ale aj srdce princeznej Iriny. Stretáva sa tu však so zlomyseľným Brutusom, synom Cézara, a jeho tímom, ktorý je zdá sa silným súperom... Ako je všeobecne známe, čarovné elixíry sú na olympijských hrách zakázané, ale Asterix už má plán ako opäť zvíťaziť...

Originálny názov:

Asterix at the Olympic Games

Hrajú: Gérard Depardieu (Obélix), Clovis Cornillac (Astérix), Benoît Poelvoorde (Brutus), Alain Delon (Jules Cesar), Vanessa Hessler (princezna Irina), Franck Dubosc (Assurancetourix)
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 52 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Family 28.11.2023 10:55
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina