Sledovať film Babička online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Babička
  Trailer k filmu Babička   Sledovať 1219 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Rodinný, Romantický
Réžia:
Antonín Moskalyk
Hrajú:
Jarmila Kurandová (babička), Zdeněk Matouš (Prosek), Míla Myslíková (Prosková), Libuše Šafránková (Barunka), Erik Pardus (Jan), Jaroslav Moucka II (Vilem)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1971
Popis:
Jednu a tú istú vec vidí a vníma ináč dieťa, ináč dospelý človek a ináč človek starý. Aj román Babička spisovateľky Boženy Němcovej sme ako deti čítali takmer ako rozprávku - vtedy nás zaujali postavy Adelky, Janíka, Barunky či psov Sultána a Tyrla. Príbeh Kirstly z hostinca a jej milého Jakuba nás zaujal v dvadsiatke a oveľa neskôr sme porozumeli náreku Viktorky. Ale to sme sa už zase celkom ináč pozerali na hry detí zo Starého Bělidla, to sme už v Adelkiných večných otázkach počuli otázky vlastných detí a poznali sme už, čo znamená prázdnota, ktorú po sebe zanecháva smrť blízkeho človeka...
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski