Sledovať film Ostře sledované vlaky online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Ostře sledované vlaky
  Trailer k filmu Ostře sledované vlaky   Sledovať 1360 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie, Válečný
Réžia:
Jiří Menzel
Hrajú:
Václav Neckář (Miloš Hrma), Josef Somr (Hubička), Vlastimil Brodský (Zednicek), Vladimír Valenta (Max), Alois Vachek (Novak), Ferdinand Kruk (strýc Noneman)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1966
Popis:
Tragikomický príbeh o milovaní, vojne a nesmelom hrdinstve.

Malá železničná stanica v časoch vojnových vojenských transportov. Výpravca Hubička nevhodne používa služobné pečiatky na zadoček telegrafistky Zdeničky, pán prednosta pestuje holuby a rozčuľuje ho roztrhnutý poťah na erárnom gaučí. Staničný elév Miloš Hrma rieši svoje sexuálne problémy pokusom o samovraždu v hodinovom hoteli...
Hodnocenie:
78 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski