Film Bastardi

Sledovať film
Bastardi
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Film, který vás přesvědčí, že vždy může být ještě hůře.
Príbeh sa odohráva v drsnom prostredí špeciálnej základnej školy pre problematických žiakov, ktorí museli opustiť svoje pôvodné školy pre násilné a neprispôsobivé správane. Skupinu tunajších žiakov polícia obviní zo znásilnenia a vraždy mladej praktikantky. Napriek tomu mladých násilníkov ešte neodsúdili a naďalej chodia do školy. V tom čase sem nastúpi nový mladý učiteľ, ktorý si svojím nezvyčajným prístupom rýchlo získava sympatie ostatných učiteľov aj žiakov. Za akým účelom však do školy naozaj prišiel, vie len on sám. A my sa to dozvieme v závere príbehu.

Žáner: Drama
Réžia: Petr Šícha, Antonín Zovinec
Hrajú: Tomáš Magnusek (Tomáš Majer), David Dolanský (Dostál), Ladislav Potměšil (ředitel Halbich), Ivana Buková (Ivana Fišerová), Patrik Koutný (Hagar), Ondřej Semerák (Daniš)
Krajina: Česká republika
Rok výroby: 2010
Hodnocenie: 57 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko