Film
Pupendo

Film Pupendo
  Trailer k filmu Pupendo Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Stačí si zaspomínať...
Hlavnou postavou príbehu je Bedřich Mára, žijúci so svojou manželkou Alenou a dvoma synmi v malom činžiaku na periférii Prahy. Pred rokmi musel z politických dôvodov opustiť miesto vedúceho ateliéru na Pražskej akadémii. Z tých istých dôvodov nie je vedený ani v oficiálnom Zväze výtvarných umelcov. Má znemožnené vystavovať a je odsunutý na perifériu záujmov a lukratívnych zákaziek. Opakom Beřichovej netypickej rodiny je rodina riaditeľa základnej školy Mílu Břečka. Súdruh Míla a jeho ambiciózna žena Magda, spolužiačka Bedřicha Máry z Výtvarnej akadémie, už istý čas plávajú hlavným prúdom. Pre svoje počínanie nachádzajú ospravedlnenie v tradičnom postoji tej doby:

Žáner: Komédia, Dráma
Réžia: Jan Hřebejk
Hrajú: Jaroslav Dušek (Míla Břečka), Bolek Polívka (Bedřich Mácha), Eva Holubová (Alena Márová), Jiří Pecha (Alois Fábera), Vilma Cibulková (Magda Břečková), Lukáš Baborský (Matěj Mára)
Scénár: Petr Jarchovský
Rok výroby: 2003
Hodnocenie: 72 %
Vysielané na: ČT1
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська