Sledovať film
Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti
online

Film Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti
  Trailer  k filmu Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti
Prehrajte si film Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 289 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

V obave, že činy nadpozemského superhrdinu z Metropolisu ostanú bez kontroly, nastúpi proti nemu impozantný ochranca Gotham City, zatiaľ čo svet váha, akého hrdinu vlastne potrebuje. A kým sú Batman a Superman vo vzájomnej vojne, rýchlo vyvstáva nová hrozba, ktorá ľudstvo stavia do väčšieho nebezpečenstva, než doteraz poznalo.

Originálny názov:

Batman v Superman: Dawn of Justice

Réžia: Zack Snyder
Hrajú: Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Henry Cavill (Clark Kent / Superman), Amy Adamsová (Lois Laneová), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Diane Laneová (Martha Kentová), Laurence Fishburne (Perry White)
Krajina: USA
Kolekcia: DC Comics
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 65 %
Vysielané na: HBO2 HBO3

Recenzie filmu Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti:

DĚS-DĚS-DĚS A HNUS.Příběh o tom,jak si Batman chce na Supermanovi vyléčit svý bolístky z "mládí" a do toho všeho ještě aktivita mladýho Luthora,coby stejnýho nebo ještě horšího šílence než byl jeho fotřík je naprostý vandalismus od tý firmičky,která tohle produkuje.Neurvale trapný scénář a děj o ničem.Tento zmetek splachuju na věky do záchodu a už nechci o ničem podobným ani slyšet.30%.
30% Tiper3
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina