Sledovať film Marťan online

Prehrajte si film Marťan online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Marťan
  Trailer k filmu Marťan   Sledovať Marťan online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Science Fiction
Réžia:
Ridley Scott
Hrajú:
Matt Damon (Mark Watney), Jessica Chastainová (Melissa Lewisová), Kristen Wiigová (Annie Montroseová), Jeff Daniels (Teddy Sanders), Michael Pena (Rick Martinez), Sean Bean (Mitch Henderson)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Pomoc je len 225 000 000 kilometrov ďaleko.

Pred šiestimi dňami sa astronaut Mark Watney ako jeden z prvých ľudí prešiel po Marse. Teraz ale asi bude prvým človekom, ktorý tam zomrie... sám a bez spojenia so Zemou. Marka a jeho kolegov zastihla prašná búrka a on v nej skoro zomrel. Má k dispozícii len obmedzené zásoby, a preto musí využiť všetok dôvtip, invenciu a technické znalosti, aby nie len prežil, ale takisto aby našiel spôsob, ako vyslať signál na Zem, že je nažive. V tom momente, keď sa mu to konečne podarí, začne NASA a medzinárodný tím vedcov neúnavne pracovať, aby dostali toho ,,Marťana
Hodnocenie:
80 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski