Film Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

Sledovať film
Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

V obave, že činy nadpozemského superhrdinu z Metropolisu ostanú bez kontroly, nastúpi proti nemu impozantný ochranca Gotham City, zatiaľ čo svet váha, akého hrdinu vlastne potrebuje. A kým sú Batman a Superman vo vzájomnej vojne, rýchlo vyvstáva nová hrozba, ktorá ľudstvo stavia do väčšieho nebezpečenstva, než doteraz poznalo.

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Fantasy, Science Fiction
Réžia: Zack Snyder
Hrajú: Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Henry Cavill (Clark Kent / Superman), Amy Adamsová (Lois Laneová), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Diane Laneová (Martha Kentová), Laurence Fishburne (Perry White)
Scénár: Jerry Siegel, Joe Shuster, Bob Kane, David S. Goyer, Bill Finger, Chris Terrio
Krajina: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 64 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko