Film
Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

Film Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti
  Trailer  k filmu Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

V obave, že činy nadpozemského superhrdinu z Metropolisu ostanú bez kontroly, nastúpi proti nemu impozantný ochranca Gotham City, zatiaľ čo svet váha, akého hrdinu vlastne potrebuje. A kým sú Batman a Superman vo vzájomnej vojne, rýchlo vyvstáva nová hrozba, ktorá ľudstvo stavia do väčšieho nebezpečenstva, než doteraz poznalo.

Originálny názov:

Batman v Superman: Dawn of Justice

Réžia: Zack Snyder
Hrajú: Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Henry Cavill (Clark Kent / Superman), Amy Adamsová (Lois Laneová), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Diane Laneová (Martha Kentová), Laurence Fishburne (Perry White)
Krajina: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 65 %
Vysielané na: TV DAJTO
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina