Sledovať film Bažanti jdou do boje online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Bažanti jdou do boje
  Trailer k filmu Bažanti jdou do boje   Sledovať 1234 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
komedie
Réžia:
Claude Zidi
Hrajú:
Jean-Guy Fechner (Jean-Guy), Gérard Filipelli (Phil), Gérard Rinaldi (Gérard), Jean Sarrus (Jean), Jacques Seiler (Bellec), Marisa Merliniová (Paulette Brugnonová)
Krajina:
Francie, Itálie, Německo
Rok výroby:
1974
Popis:
Tento film má všetko, čo by mali „bažanti“ mať, ide totiž o kultový film. Môžete ho vidieť desaťkrát a vždy sa budete smiať...

Štyria mladí muži, ktorí vstúpia do armády, sú nútení nielen ostrihať si svoje dlhé vlasy, ale navyše musia dodržiavať prísnu vojenskú disciplínu. Keďže sú od prírody pohodlní a radi sa zabávajú, nemajú radi, keď im niekto diktuje, čo musia a čo nesmú robiť. Práve preto sa nemôžu čudovať, že ich bezprostredný nadriadený im začne život poriadne strpčovať. Za všetky priestupky sú povinní stráviť istý čas vo vojenskej väznici. A keďže ich
Hodnocenie:
67 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski