Sledovať film Veľký flám online

Prehrajte si film Veľký flám online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1369 filmov a 107 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Veľký flám
  Trailer k filmu Veľký flám   Sledovať Veľký flám online
Žáner:
Komedie, Válečný
Réžia:
Gérard Oury
Hrajú:
Bourvil (Augustin Bouvet), Louis de Funes (Stanislas Lefort), Claudio Brook (Peter Cunningham), Andréa Parisyová (sestra Marie-Odile), Colette Brossetová (Germánka), Mike Marshall (Alan MacIntosh)
Krajina:
Francie, Velká Británie
Rok výroby:
1966
Popis:
Francouzská filmová komedie o sestřelených anglických pilotech, kteří se za druhé světové války pokouší s pomocí několika Francouzů vrátit do Anglie.

V době 2. světové války nad Paríží Němci sestřelí spojenecký bombardér. Anglický pilot na padáku přistane přímo do náručí dvu rozšafných Francouzů - civilistů. Je to LUIS DE FUNÈS, povolaním průvodce a BOURVIL, povolaním malíř-natěrač. Chtějí pomoct britskému kapitánovi bezpečně se přesunout z Paříže na jih Francie. Pokouší se překročit demarkační čáru mezi severní a jižní Francií, kterou Němci ještě neobsadili. Odtud by to bylo kousek do Anglie. Musí se však vyhnout nejen německým jednotkám, ale především katastrofálním důsledkům vlastní nešikovnosti, trapasů a omylů.
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski