Film Bláznivá strela

Sledovať film
Bláznivá strela
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Iba jeden muž dokáže zabrániť atentátu na anglickú kráľovnú!
Poručík losangelskej polície Frank Drebin je postrachom všetkého zla, ale aj dobra... Počas dovolenky v Bejrúte hravo prekazí tajnú schôdzku Gorbačova, Chomejního a Hussajna, ktorí sa dohodli na spoločnom útoku proti Spojeným štátom. Keď sa po návrate dozvie, že jeho kolega Nordberg bol ťažko zranený a je podozrivý z priekupníctva drog, je mu od prvej chvíle jasné, že ide o krivé obvinenie a rozhodne sa jeho meno očistiť. Zároveň sa musí podieľať na prípravách návštevy anglickej kráľovnej Alžbety v Spojených štátoch...
Niekto nezažije nič dobrodružné, aj keby sa rozkrájal. A niekomu stačí, aby vyšiel na ulicu a hneď ocitne sa v centre tých najbláznivejších situácií. Poručík Drebin patrí k tým druhým. Frank nedostáva nič zadarmo. Na celom tom zmätku, ktorý vždy a všade jeho osobu sprevádza, tvrdo a sympaticky pracuje. A pretože šťastie, ako je známe, praje iba pripraveným, býva to ostatné už len logickým vyústením deja...

Žáner: Akčný, Komédia, Krimi, parodie, Romantický
Réžia: David Zucker
Hrajú: Leslie Nielsen (Frank Drebin), Priscilla Presleyová (Jane Spencer), Ricardo Montalban (Vincent Ludwig), George Kennedy (Ed Hocken), O.J. Simpson (Nordberg), Susan Beaubianová (paní Nordberg)
Scénár: Jerry Zucker, Jim Abrahams, David Zucker, Pat Proft
Krajina: USA
Rok výroby: 1988
Hodnocenie: 76 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko