Sledovať film Ľadové ostrie online

Prehrajte si film Ľadové ostrie online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1336 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Ľadové ostrie
  Sledovať Ľadové ostrie online
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
Bradley Walsh
Hrajú:
Julie Bermanová (Emily James), Andrew W. Walker (Spencer Patterson), Linda Kashová (Hildy Perdy), Ana Golja (Nikki Lee), Gail O'Gradyová (Mia Lee), Neil Crone (Dave Shelton)
Krajina:
USA, Kanada
Rok výroby:
2017
Popis:
Emily Jamesová, bývalá olympijská naděje v krasobruslení, která se jednoho dne rozhodla svět profesionálního sportu opustit, nyní pracuje jako servírka a na místním kluzišti učí děti bruslit. Když její bývalá studentka Nikki začne trénovat na soutěž s energickým (a pěkným) trenérem Spencerem Pattersonem, ten po osmi letech nasadí Emily brouka do hlavy ohledně možného návratu a přesvědčí ji, aby se jí také trenérský ujal. Když se však Nikkina panovačná matka Mia dozví, že i Emily zamýšlí soutěžit, musí si Emily sama před sebou dokázat, že život je o využívání příležitostí: při velkém návratu k soutěžnímu krasobruslení, ale i v lásce ..
Hodnocenie:
63 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski