Sledovať film Bod zlomu online

Prehrajte si film Bod zlomu online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Bod zlomu
  Trailer k filmu Bod zlomu   Sledovať Bod zlomu online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Krimi, Thriller
Réžia:
Kathryn Bigelowová
Hrajú:
Patrick Swayze (Bodhi), Keanu Reeves (Johnny Utah), Gary Busey (Pappas), Lori Pettyová (Tyler), John C. McGinley (Ben Harp), James LeGros (Roach)
Krajina:
USA, Japonsko
Rok výroby:
1991
Popis:
Americký krimi thriller o zlodejoch s maskami amerických exprezidentov, opojených slobodou a surfovou doskou, kĺzajúcou po vlnách.

Hlavnou postavou je začínajúci federálny agent Johnny Utah, pridelený k skúsenému Angelovi Pappasovi na prípad štvorice bankových zlodejov, ktorí v maskách amerických exprezidentov (Nixona, Reagana, Cartera a Johnsona) prepadli už dvadsaťsedem bánk. Jediná a ešte naviac trochu chatrná stopa vedie ku komunite surfistov, kam sa Johnny rozhodne preniknúť. Pred utopením pri jeho prvom pokuse ho zachráni dievča Tyler, ktorá ho začne učit surfovať a tiež ho uvedie do spoločnosti, ktorej "vládne" priateľský a všetkými obdivovaný Bodhie. Po ďalšom prepadnutí kriminalisti získajú ďalšiu stopu, ktorá ich zavedie na pláž Latigo... Tu se Johnny vzápätí dostane do sporu s agresívnou partiou surfistov. Pomôže mu Bodhie, ktorý mu tiež venuje nový surf. Johnny sa zblíži s Tyler a po čase zistí, že zlodeji, po ktorých pátra, je Bodhie a jeho priatelia Roach, Nathaniel a Grommet. Počas naháňačky po nasledujúcom prepadnutí môže Johnny dostať Bodhieho, nedokáže však vystreliť na priateľa. Zattaľ čo sa Bodhie s ostatnými rozhoduje, čo ďalej, Tyler zistí, že Johnny je agent FBI a opustí ho. Bodhie povie Johnnymu, že sa s nimi musí zúčastniť poslednej krádeže, ináč mu nevydajú Tyler, ktorú držia ako rukojemníčku. Agent súhlasí. Krádež však nevyjde tak, ako tie predchádzajúce a behom prestrelky zahynie prvý zo zlodejov. Johnny prenasleduje ostatných zlodejov, aby mohol zachrániť Tyler.
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski