Sledovať film Bod zlomu online

Prehrajte si film Bod zlomu online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1235 filmov a 101 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Bod zlomu
  Trailer k filmu Bod zlomu   Sledovať Bod zlomu online
Žáner:
Akční, Krimi, Thriller
Réžia:
Ericson Core
Hrajú:
Teresa Palmerová (Samsara), Luke Bracey (Johnny Utah), Edgar Ramirez (Bodhi), Ray Winstone (Angelo Pappas), Tobias Santelmann (Chowder), James LeGros (agent FBI)
Krajina:
Německo, Čína, USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Ich jediným zákonom je gravitácia.

Mladý agent FBI v utajení sa infiltruje do zlodejského gangu. Najväčšou záľubou jeho členov sú extrémne športy. Žijú s absolútne uvoľneným prístupom k životu . . a zákonom. Jediným zákonom, ktorý sú ochotní rešpektovať, je ten gravitačný. Skupina nepozná žiadne limity a práve ďaleko za hranicami bežných obmedzení a pod vedením charizmatického vodcu Bohdiho pácha nevídané a veľmi prepracované zločiny. Utah postupne získavá informácie aj dôveru a sympatie Bohdiho a celého gangu. Zároveň však začína pochybovať o svojich oficiálnych povinnostiach. Je čoraz viac pohltený opojným a nespútaným životným štýlom, ktorého hlavným krédom sú sloboda a adrenalín. Bez ohľadu na to, koľko pravidiel sa poruší a koľko ľudí zomrie.
Hodnocenie:
54 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski