Film Návrat Temného rytiera

Sledovať film
Návrat Temného rytiera
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Gotham sa zmieta v temnotách neistoty potom, čo bol jeho maskovaný ochranca uznaný za vinného zo zločinu, ktoý bol pre dobro ľudu uložený na jeho bedrá. Nedôveru v Batmana a to čo predstavuje nahradila u väčšiny nenávisť a pohŕdanie. Joker možno hnije v v kobke v Arkhamu, ale s úsmevom na tvári. Lov na netopierieho muža je totiž v plnom prúde a gothamské policajné zložky pod vedením komisára Jima Gordona nie sú to jediné čo ide alteregu miliardára Bruce Wayna po krku. Zdanlivo odnikadiaľ sa vynára akýsi Bane a nocou sa plíži tajomná mačacia žena Selina Kyle. Návrat temného rytiera je epické vyvrcholenie batmanovskej trilógie režiséra Christophera Nolana.

Žáner: Thriller, Akčný, Dobrodružný, Dráma, Krimi
Réžia: Christopher Nolan
Hrajú: Christian Bale (Bruce Wayne), Gary Oldman (Commissioner Gordon), Tom Hardy (Bane), Joseph Gordon-Levitt (Blake), Anne Hathawayová (Selina Kyle), Marion Cotillardová (Talia al Ghul)
Scénár: Christopher Nolan, David S. Goyer, Jonathan Nolan
Krajina: USA, Veľká Británia
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 84 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko