Film Čarodejov učeň

Sledovať film
Čarodejov učeň
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

New York. Málokto z jeho obyvateľov tuší, že v temných zákutiach mesta prebieha neustály boj o ich záchranu medzi silami, o akých sa im ani nesnívalo. Mág Balthazar Blake je už vyčerpaný večným súbojom so svojím rivalom Maximom Horvathom. Naverbuje preto neochotného a na prvý pohľad len priemerného tínedžera Davea do učenia. Vzdorovitý mladík dostáva rýchlokurz umenia mágie a musí zozbierať všetky svoje schopnosti a sily, aby dokázal prežiť výuku, získať dievča, o ktorom sníva a po boku svojho učiteľa zachrániť mesto

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Dráma, Fantasy
Réžia: Jon Turteltaub
Hrajú: Nicolas Cage (Balthazar Blake), Jay Baruchel (Dave), Alfred Molina (Maxim Horvath), Teresa Palmerová (Becky Barnesová), Toby Kebbell (Drake Stone), Omar Benson Miller (Bennet)
Scénár: Mark Rosenthal, Lawrence Konner, Matt Lopez, Carlo Bernard, Doug Miro
Krajina: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocenie: 63 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko