Sledovať film Čierna vdova online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Čierna vdova
  Trailer k filmu Čierna vdova   Sledovať 1398 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Ziad Doueiri
Hrajú:
Ali Suliman (Amin Jaafari), Uri Gavriel (kapitán Moshe), Raymonde Amsalemová (Siham Jaafariová), Karim Salah (Adel), Nathalie Rozanes (Nurse Lea), Abdallah El Akal (dítě ulice)
Krajina:
Libanon, Francie, Belgie
Rok výroby:
2012
Popis:
Najnovší film libanonského režiséra a kameramana sa sústredí na palestínsko-izraelské vzťahy a fenomén teroristických útokov.

Filmová adaptácia medzinárodného bestselleru alžírskeho spisovateľa Yasmina Khadrau, ktorý bol preložený do viac než štyridsiatich jazykov, sugetívne vykresľuje morálnu dilemu arabsko-izraelského chirurga, potýkajúceho sa s obvineniami jeho manželky zo samovražedného teroristického útoku. Keď objaví manželkin list na rozlúčku, zrúti sa mu celý doterajší svet. Čelí zložitým životným otázkam, stráca doterajšie ilúzie a začína si uvedomovať, že doteraz žil v umelo vytvorenej realite, ktorej súčasťou bola neznáme žena.
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski