Sledovať film Cesta bojovníka online

Prehrajte si film Cesta bojovníka online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1315 filmov a 107 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Cesta bojovníka
  Trailer k filmu Cesta bojovníka   Sledovať Cesta bojovníka online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Drama, Historický, Mysteriózní, Thriller, Válečný
Réžia:
Marcus Nispel
Hrajú:
Karl Urban (duch), Moon Bloodgoodová (Starfire), Russell Means (Pathfinder), Clancy Brown (Gunnar), Jay Tavare (Blackwing), Nathaniel Arcand (Wind In Tree)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Postavil sa zlu a stal sa legendou.

Vikinský chlapec je po stretnutí jeho bojovníkov s indiánmi ponechaný napospas pôvodným obyvateľom severoamerického kontinentu. Tí ho prijmú medzi seba a vychovajú z neho bojovníka. Muža, ktorý bude stáť na ich čele proti silnejúcim vikinským nájazdom. Amerika, šesť storočí pred prvou Kolumbovou cestou. Na pokojné pobrežie prichádzajú vikinskí bojovníci a bezohľadne plienia, zabíjajú a zotročujú. Rovnako náhle, ako sa objavia, tak aj zmiznú, a zostane po nich iba malý, nebojácny chlapec. Toho sa ujme jeden z indiánskych kmeňov a daruje mu domov, lásku, lovecké schopnosti i meno Duch. O pätnásť rokov neskôr sa temní severania vracajú a ohrozujú kmeň. S pomocou indiánskeho šamana sa mladý hrdina vydáva na ostrý súboj s presilou, ktorý navždy určí budúcnosť tých, čo ho medzi seba prijali.
Hodnocenie:
55 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko