Sledovať film
Cesta
online

Film Cesta
  Trailer k filmu Cesta Trailer
Prehrajte si film Cesta online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Zúfalé pátranie po pravde privedie Raúla k nečakaným a hrôzostrašným zisteniam.
Manželstvo Raúla a Any začína upadať. Na jeho záchranu sa rozhodnú stráviť Vianoce na chate v odľahlých horách spoločne so svojím jediným sedemročným synom Nicom. Zoznámia sa s miestnym susedom Samuelom, ktorý sa nenápadne votrie do ich života. Raúl začne na votrelca žiarliť, pretože sa mu zdá, že s Anou skrývajú nejaké spoločné tajomstvo. Nakoniec sa ukáže, že Raúlove obavy boli zbytočné a Samuel s Anou mu pripravili príjemné prekvapenie. Všetko je opäť v starých koľajách, no na fotkách z vianočnej dovolenky si Raúl všimne situácie, ktoré si nepamätá. V neúnavnom pátraní po pravde však musí čeliť krutej realite.

Žáner: Thriller
Hrajú: Ariel Castro (Samuel), Raquel Escribano (Ventera), Javier Montó, Joan Prades (Don Carlos), Gustavo Salmerón (Raúl), Ricardo Trenor (Nico)
Krajina: Španielsko
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 50 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko