Sledovať film
Čintamani & podvodník
online

Film Čintamani & podvodník
  Trailer k filmu Čintamani & podvodník Trailer
Prehrajte si film Čintamani & podvodník HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 117 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Ústredným hrdinom je pán v strednom veku, ktorému ženy podliehajú na kývnutie prstom. Má šarm i pôsobivý jazykový prejav, a tak z nich dokáže vytiahnuť úspory, kým sa tie chuderky dokážu rozkukať. Práve padol do rúk spravodlivosti, lenže policajt, ktorý ho má dopraviť do väzenia, mal pôvodne v úmysle zájsť si za rodinou na letnom byte. Ponúka sa riešenie - na čestné slovo vezme zatknutého so sebou a budú predstierať, že sú priatelia. Policajt však podcenil situáciu - s jeho najbližšími je totiž na vidieku aj slobodná švagriná.

Žáner: Komédia, Krimi
Réžia: Jiří Krejčík
Hrajú: Vladimír Šmeral (doktor Vitásek), Jarmila Kronbauerová (Zanelliová), Josef Hlinomaz (klient / dirigent), Ludmila Roubíková (hospodyně), Zora Polanová (kamarád), Iva Janžurová (sluha)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1964
Hodnocenie: 77 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 9.4.2023 06:25
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська