Film
Pěnička a Paraplíčko

Film Pěnička a Paraplíčko
  Trailer  k filmu Pěnička a Paraplíčko
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Pěnička a Paraplíčko

Za ranného šera nájdu v Prahe mŕtvolu zlodeja Toufara s nožom, zabodnutým v chrbte. Inšpektori Bouše a Brůžek navštívia jeho milenku, prostitútku Annu, prezývanú Paraplíčko. Je zrejmé, že skôr ako otvorila dvere svojho bytu, oknom ktosi utiekol. Paraplíčko je teda odvedená na výsluch k šéfovi kriminálky - Radovi Vacátkovi, ale aj keď je šokovaná fotografiou...

Žáner: Krimi, Komédia
Réžia: Jiří Sequens
Hrajú: Jaroslav Marvan (Vacátko policejní rada), Jiřina Bohdalová (Anca 'Paraplíčko' Kulatá), Josef Vinklář (Bouse), Josef Bláha (Bruzek), Radoslav Brzobohatý (Pěnička), Bohumil Šmída (Mlíko)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1970
Hodnocenie: 68 %
Vysielané na: CS Film
Stanica dostupná v balíčkoch: KLASIK (7 dní spätne), MAX (7 dní spätne)

Recenzie filmu Pěnička a Paraplíčko:

Pěnička a Paraplíčko - tak tyhle filmy s radou Vacátkem fakt miluju. Všechny mají vtip, zápletku a skvělé výkony herců. Také se mi líbí, jak každý film je doprovázen nějakou pěknou písničkou. Bohdalka v roli prostitutky je skvělá a Pěnička, čili Brzobohatý také nemá chybu. Vím, že někdo tento filmek z cyklu Hříšní lidé města Pražského odsuzuje, ale já nikoliv.
70% Kamik1983
Detektivka trvající hodinu a půl, ale přijde mi že se v ní prakticky nic nestane a takové to detektivní "detektivování" tu nějak chybí. Ale jinak, chemie mezi Brzobohatým a Bohdalovou je skoro až hmatatelná a scéna z Galérky boží! Na víc než 3 hvězdy to ale nestačí.
60% wolf17
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina