Sledovať film Collateral online

Prehrajte si film Collateral online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1329 filmov a 106 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Collateral
  Trailer k filmu Collateral   Sledovať Collateral online
Žáner:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Réžia:
Michael Mann
Hrajú:
Tom Cruise (Vincent), Jamie Foxx (Max), Jada Pinkett Smithová (Annie), Mark Ruffalo (Fanning), Peter Berg (Richard Weidner), Bruce McGill (Pedrosa)
Scénár:
Stuart Beattie
Krajina:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Max vedie už celých 12 rokov svoj pozemský život ako taxikár. Tváre pasažierov pred ním defilujú ako v zrkadle, prichádzajú a miznú. Až do dneška... Vincent je nájomný vrah. Jeden z najlepších. Keď sa vedenie medzinárodného narkokartelu dozvie, že niektorí jeho príslušníci majú byť obžalovaní hlavnou federálnou porotou, rozhodne sa pre operáciu, v ktorej budú všetci korunní svedkovia zneškodnení. Posledným termínom na vykonanie akcie je práve táto noc. Večer Vincent prichádza do L.A. Do rána má byť päť osôb mŕtvych. Zhoda okolností spôsobí, že je to práve Maxov taxík, na ktorý Vincent zamáva. A Max sa tak stáva nechceným rukojemníkom - osobou, ktorá nemá nádej na záchranu, pretože sa ocitla v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Počas noci Vincent prinúti Maxa, aby ho odviezol do všetkých miest, kde má dôjsť k vražde. A skôr, ako sa policajný department v Los Angeles a FBI pustí do stíhania, začnú absurdne Vincentove a Maxove šance prežiť závisieť jedna od druhej...
Hodnocenie:
75 %
Sletujte na:
ZDF ZDF Archív a všetky videá relácií televízie ZDF online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 106 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko