Film Collateral

Sledovať film
Collateral
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Max vedie už celých 12 rokov svoj pozemský život ako taxikár. Tváre pasažierov pred ním defilujú ako v zrkadle, prichádzajú a miznú. Až do dneška... Vincent je nájomný vrah. Jeden z najlepších. Keď sa vedenie medzinárodného narkokartelu dozvie, že niektorí jeho príslušníci majú byť obžalovaní hlavnou federálnou porotou, rozhodne sa pre operáciu, v ktorej budú všetci korunní svedkovia zneškodnení. Posledným termínom na vykonanie akcie je práve táto noc. Večer Vincent prichádza do L.A. Do rána má byť päť osôb mŕtvych. Zhoda okolností spôsobí, že je to práve Maxov taxík, na ktorý Vincent zamáva. A Max sa tak stáva nechceným rukojemníkom - osobou, ktorá nemá nádej na záchranu, pretože sa ocitla v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Počas noci Vincent prinúti Maxa, aby ho odviezol do všetkých miest, kde má dôjsť k vražde. A skôr, ako sa policajný department v Los Angeles a FBI pustí do stíhania, začnú absurdne Vincentove a Maxove šance prežiť závisieť jedna od druhej...

Žáner: Thriller, Akčný, Dráma, Krimi
Réžia: Michael Mann
Hrajú: Tom Cruise (Vincent), Jamie Foxx (Max), Jada Pinkett Smithová (Annie), Mark Ruffalo (Fanning), Peter Berg (Richard Weidner), Bruce McGill (Pedrosa)
Scénár: Stuart Beattie
Krajina: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocenie: 75 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko