Film Divoká karta

Sledovať film
Divoká karta
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Nick Wild je bodyguard v Las Vegas so smrtiacimi profesionálnymi zručnosťami, no taktiež s osobnými problémami s hazardom. Keď jeho priateľku zbije sadistický kriminálnik, Nick vracia úder. Zisťuje však, že má do činenia so synom vplyvného bossa mafie. Čoskoro sa ponorí do podsvetia, pričom ho prenasledujú vymáhači a hľadá i mafia. Potom, čo zvýšil svoje...

Žáner: Akčný, Dráma, Krimi, Thriller
Réžia: Simon West
Hrajú: Jason Statham (Nick Wild), Michael Angarano (Cyrus Kinnick), Dominik García-Loridová (Holly), Hope Davisová (Cassandra), Milo Ventimiglia (Danny DeMarco), Max Casella (Osgood)
Scénár: William Goldman
Krajina: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 55 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko