Sledovať film Darkland online

Prehrajte si film Darkland online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Darkland
  Trailer k filmu Darkland   Sledovať Darkland online
Žáner:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Réžia:
Fenar Ahmad
Hrajú:
Dar Salim (Zaid), Stine Fischer Christensenová (Stine), Ali Sivandi (Semion), Dulfi Al-Jabouri (Alex), Jakob Ulrik Lohmann (Torben), Roland Moller (Claus)
Krajina:
Dánsko
Rok výroby:
2017
Popis:
Úspěšný kardiochirurg Zaid má důvod k oslavě: spolu se svou půvabnou ženou očekávají přírůstek do rodiny. Společnou oslavu v kruhu přátel však nečekaně přeruší návštěva Zaidova bratra Yasina, který se dostal do problémů kvůli organizovanému zločinu. Poté, co mu Zaid odmítne poskytnout pomoc, Yasin je drasticky potrestán vůdcem gangu. A protože policie má pro nedostatek důkazů ruce svázané, rozhodne se Zaid zjednat spravedlnost sám. Darkland je stylovou variací na revenge thriller.
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski