Film Deň po tom

Sledovať film
Deň po tom
online

Prehrajte si film Deň po tom online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1424 filmov a 114 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Príbeh o prežití a hrdinstve. Strhujúci zážitok od Rolanda Emmericha, režiséra filmu Deň nezávislosti.
Výskumy klimatológa Jacka Halla naznačujú, že globálne otepľovanie spustilo prudkú a katastrofálnu zmenu zemskej klímy. Na celej zemeguli vládnu prudké zmeny počasia - v Tokiu padali krúpy vo veľkosti grapefruitu, na Havaji zúril hurikán, v Dillí napadol sneh a cez L. A. sa prehnala séria ničivých tornád. Globálne otepľovanie posunulo planétu na pokraj novej doby ľadovej... Jackov 17-ročný syn Sam uviazol v New Yorku. Otec sa rozhodne syna zachrániť. Ani on však nie je pripravený na to, čo sa stane - jemu, jeho synovi a jeho planéte...

Žáner: Akčný, Dráma, Science Fiction, Thriller
Réžia: Roland Emmerich
Hrajú: Dennis Quaid (Jack Hall), Jake Gyllenhaal (Sam Hall), Emmy Rossumová (Laura Chapmanová), Dash Mihok (Jason Evans), Jay O. Sanders (Frank Harris), Sela Wardová (Dr. Lucy Hallová)
Scénár: Roland Emmerich, Jeffrey Nachmanoff
Krajina: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocenie: 66 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko