Film
Dheepan

Film Dheepan
  Trailer  k filmu Dheepan
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Dheepan

Vojne neutečieš
Utiekol pred konfliktom na Srí Lanke, ale vojna si ho našla na predmestí Paríža. Dheepan je bojovník za nezávislosť, tamilský tyger. Keď sa občianska vojna na Srí Lanke blíží ku koncu a porážka sa zdá byť neodvratná, utečie do Paríža, kde začne novú kapitolu života ako správca domu na předmestí. Avšak ilúziu, že dokáže uniknúť konfliktom a vybudovať rodinu, čoskoro rozbije násilie, ktoré je vo veľkomeste na dennom poriadku. Tamilský tyger tak znovu musí použiť svoje vojenské inštinkty, aby ochránil to, na čom mu záleží.

Žáner: Dráma, Krimi
Réžia: Jacques Audiard
Hrajú: Jesuthasan Antonythasan (Dheepan), Kalieaswari Srinivasan (Yalini), Claudine Vinasithamby (Illayaal), Vincent Rottiers (Brahim), Faouzi Bensaidi (Monsieur Habib), Marc Zinga (Youssouf)
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 72 %
Vysielané na: Film Europe +
Stanica dostupná v balíčkoch: KLASIK (7 dní spätne), MAX (7 dní spätne)
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina