Sledovať film Můj král online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Můj král
  Trailer k filmu Můj král   Sledovať 1358 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
Maiwenn Le Besco
Hrajú:
Vincent Cassel (Georgio Milevski), Emmanuelle Bercotová (Marie-Antoinette Jézéquel, dite Tony), Louis Garrel (Solal), Isild Le Bescová (Babeth), Chrystéle Saint Louis Augustin (Agnes), Patrick Raynal (Denis Jézéquel)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Pravidlá deštruktívnej vášne.

Emocionálna dráma, odohrávajúca sa v priebehu niekoľkých rokov, zachytáva komplikovanú a deštruktívnu povahu vzťahu medzi mužom a ženou. Tony je po vážnej lyžiarskej nehode prijatá do rehabilitačného centra. Závislá na starostlivosti zdravotníckeho personálu a liekoch proti bolesti, využíva nečakane nadobudnutého času k spätnému pohľadu na turbulentný románik s mužom menom Georgio. Kto vlastne je ten muž, ktorého tak hlboko milovala? Ako mohla dovoliť sama sebe prepadnúť takej dusivej a deštruktívnej vášni? Pred Tony stojí ťažký a dlhý proces vnútorného i vonkajšieho hojenia, ktorého prekvapujúco oslobodzujúcou súčasťou môže byť fyzická práca
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski