Sledovať film Můj král online

Prehrajte si film Můj král online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1238 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Můj král
  Trailer k filmu Můj král   Sledovať Můj král online
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
Maiwenn Le Besco
Hrajú:
Vincent Cassel (Georgio Milevski), Emmanuelle Bercotová (Marie-Antoinette Jézéquel, dite Tony), Louis Garrel (Solal), Isild Le Bescová (Babeth), Chrystéle Saint Louis Augustin (Agnes), Patrick Raynal (Denis Jézéquel)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Pravidlá deštruktívnej vášne.

Emocionálna dráma, odohrávajúca sa v priebehu niekoľkých rokov, zachytáva komplikovanú a deštruktívnu povahu vzťahu medzi mužom a ženou. Tony je po vážnej lyžiarskej nehode prijatá do rehabilitačného centra. Závislá na starostlivosti zdravotníckeho personálu a liekoch proti bolesti, využíva nečakane nadobudnutého času k spätnému pohľadu na turbulentný románik s mužom menom Georgio. Kto vlastne je ten muž, ktorého tak hlboko milovala? Ako mohla dovoliť sama sebe prepadnúť takej dusivej a deštruktívnej vášni? Pred Tony stojí ťažký a dlhý proces vnútorného i vonkajšieho hojenia, ktorého prekvapujúco oslobodzujúcou súčasťou môže byť fyzická práca
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski