Sledovať film Divoká rieka online

Prehrajte si film Divoká rieka online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1629 filmov a 108 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!
Film Divoká rieka
  Trailer k filmu Divoká rieka   Sledovať Divoká rieka online
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Krimi, Thriller
Réžia:
Curtis Hanson
Hrajú:
Meryl Streepová (Gail Hartman), Joseph Mazzello (Roarke Hartman), Stephanie Sawyerová (Willa Hartman), David Strathairn (Tom Hartman), Elizabeth Hoffmanová (Gail's matka), Victor Galloway (Gailův otec)
Scénár:
Denis O'Neill
Krajina:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Manželstvo Gail a Toma Hartmanovcov sa ocitá v ťažkej kríze. Architekt Tom totiž trávi väčšinu času v práci a nejaví záujem ani o manželku, ani o deti - syna Roarkeho a dcéru Willu. Posledným zúfalým pokusom zachrániť rozpadajúci sa vzťah má byť víkend strávený splavovaním rieky. Rodinný výlet spojený s oslavami Roarkeho narodenín sa však čochvíľa mení na nečakanú drámu. Cestou sa totiž stretnú s Wadeom a Terrym, z ktorých sa vykľujú zločinci! Celá rodina sa stáva ich rukojemníkmi na ceste za hľadaním ich komplicov. Všetkého schopní zločinci potrebujú Gail, pretože dokonale pozná rieku a splaviť nebezpečné úseky by sa im sotva podarilo bez jej skúseností. Deti sa stávajú zárukou Gailinho maximálneho nasadenia, avšak Toma a ich psa by sa zločinci najradšej zbavili. Výlet je teda nielen absolútnym fiaskom, ale čímsi oveľa horším - život rodiny je v absolútnom ohrození.
Hodnocenie:
65 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko