Sledovať film
Gauneři
online

Film Gauneři
  Trailer k filmu Gauneři Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Najal ich Joe, vidiac v nich tých správnych ľudí pre tento kšeft. Zakázal im hovoriť medzi sebou o súkromných veciach. Dokonca ani nepoznajú svoje pravé mená. Všetko prebiehalo v poriadku, no stalo sa niečo, s čím nikto nerátal - polícia bola na mieste okamžite, ako by o akcii vedela vopred. Niektorí z nich to odniesli, iní sa rozutekali. Pán Oranžový je po...

Žáner: Thriller, Dráma, Krimi
Hrajú: Harvey Keitel (pan White - Larry Dimmick), Tim Roth (pan Orange - Freddy Newandyke), Michael Madsen (pan Blonde - Vic Vega), Chris Penn (pěkný chlap Eddie Cabot), Steve Buscemi (pan Pink), Lawrence Tierney (Joe Cabot)
Krajina: USA
Rok výroby: 1992
Hodnocenie: 83 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 6.4.2022 00:45
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko