Sledovať film
Do hlbiny 2
online

Film Do hlbiny 2
  Trailer k filmu Do hlbiny 2 Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 133 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Z odvážnych potápačov Sebastiona a Dani sa nevedomky stávajú dobrodruhovia v ohrození života, keď výmenou za vysokú odmenu sľubujú svoje služby pri potápačskej výprave. Sebastion a Dani poznajú všetky nástrahy zradného havajského útesu do najmenších detailov, ale v rukách svojich nových klientov sa obaja ocitajú v nebezpečenstve, ktoré zásadne preverí ich potápačský talent, lásku, silu a vôľu k životu. .

Réžia: Stephen Herek
Hrajú: Chris Carmack (Sebastian), Laura Vandervoortová (Dani), Marsha Thomasonová (Azra), Michael Graziadei (Mace), Mircea Monroeová (Kimi), Audrina Patridge (Kelsey)
Scénár: Mitchell Kapner
Krajina: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 47 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii JOJ Plus 23.11.2022 20:30
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська