Film
Do hlbiny 2

Film Do hlbiny 2
  Trailer  k filmu Do hlbiny 2
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Z odvážnych potápačov Sebastiona a Dani sa nevedomky stávajú dobrodruhovia v ohrození života, keď výmenou za vysokú odmenu sľubujú svoje služby pri potápačskej výprave. Sebastion a Dani poznajú všetky nástrahy zradného havajského útesu do najmenších detailov, ale v rukách svojich nových klientov sa obaja ocitajú v nebezpečenstve, ktoré zásadne preverí ich potápačský talent, lásku, silu a vôľu k životu. .

Originálny názov:

Into the Blue 2: The Reef

Réžia: Stephen Herek
Hrajú: Chris Carmack (Sebastian), Laura Vandervoortová (Dani), Marsha Thomasonová (Azra), Michael Graziadei (Mace), Mircea Monroeová (Kimi), Audrina Patridge (Kelsey)
Scénár: Mitchell Kapner
Krajina: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 47 %
Vysielané na: JOJ Plus
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina