Film
Vitajte v džungli

Film Vitajte v džungli
  Trailer k filmu Vitajte v džungli Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Nájdite El Dorado. Najväčšie dobrodružstvo v amazonskom pralese, aj keď skutočne ide o život... V hlavnej úlohe The Rock - akčný hrdina pre nové tisícročie!
Vymáhateľ dlhov a lovec ľudí Beck prijme zákazku, aby odcestoval do amazonskej džungle, našiel tam a priviedol späť bohatému mafiánovi strateného syna Travisa . Mladík sa tam ako

Originálny názov:

The Rundown / Welcome to the Jungle

Réžia: Peter Berg
Hrajú: Dwayne Johnson (Beck), Seann William Scott (Travis), Rosario Dawsonová (Mariana), Christopher Walken (Hatcher), Ewen Bremner (Declan), Jon Gries (Harvey)
Krajina: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocenie: 66 %
Vysielané na: Markíza
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська