Film Dogman

Sledovať film
Dogman
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Na chudém předměstí mezi metropolí a divočinou platí jen zákon nejsilnějšího. Marcello zde dělí svůj čas mezi práci v skromném salónu pro psy a láskyplnou péči o dceru. Bohužel do jeho života zasahuje i neurvalý Simoncino, bývalý boxer a surovec, který terorizuje celé okolí. Drobného a citlivého Marcella k němu poutá nejednoznačný a ponižující vztah. Ve snaze vrátit svému životu důstojnost naplánuje zoufalou pomstu a jeho akce vede k nečekanému výsledku.

Žáner: Dráma, Krimi, Thriller
Réžia: Matteo Garrone
Hrajú: Marcello Fonte (Marcello), Edoardo Pesce (Simoncino), Nunzia Schiano (Simoncino's matka), Adamo Dionisi (Franco), Francesco Acquaroli (Francesco), Alida Baldari Calabria (Sofía)
Scénár: Ugo Chiti, Massimo Gaudioso, Matteo Garrone, Damiano D'Innocenzo, Fabio Roberto D'Innocenzo, Giulio Troli
Krajina: Taliansko, Francúzsko
Rok výroby: 2018
Hodnocenie: 72 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko